Kdo jsme


Jsme Kreema = kreativní e-marketing. Full-servisová marketingová agentura. Vyvinuli jsme se z interního marketingového týmu investiční skupiny FWG atlantiso, který poslední roky zajišťoval veškeré marketingové aktivity dceřiných společností – od grafiky až po řízení projektů. Na základě spokojenosti s poskytovanými službami i díky nasbíraným zkušenostem se tým osamostatnil a založil agenturu Kreema.
 

Nyní poskytujeme služby nejen společnostem skupiny FWG atlantiso, ale také externím klientům. Naší doménou je tvorba grafiky, PPC a další formy online reklamy, tvorba webu či e-shopu, e-mailing, brand management a správa sociálních sítí.  

Máme za sebou desítky úspěšných projektů z oblasti strategického, obsahového i výkonnostního marketingu včetně rebrandingu značky ISC a TESLA lighting, vytvoření marketingové strategie vinařství WILOMENNA nebo úspěšné zavedení nové produktové řady vinařství Dobrá Vinice.  

Náš přístup

 

I s malým rozpočtem můžete dosáhnout velkých výsledků když se zaměříte na to podstatné.

 

Zaměřujeme se na výsledek. Aby mělo řešení maximální efekt, musí vycházet z aktuálních potřeb trhu, značky a její cílové skupiny a musí stát na pevně vybudovaných základech. Ani ta nejlepší PPC reklama nebude funkční, pokud bude zákazníky směřovat na uživatelsky nepřívětivé webové stránky. Ani nápaditá komunikace nebude funkční, pokud nezarezonuje s cílovou skupinou a nepřinese požadovanou akci.  

Proto vždy navrhujeme funkční řešení, které přináší kýžené výsledky už v krátkodobém horizontu a které dlouhodobě zvyšuje hodnotu značky. Abychom toho dosáhli, kombinujeme analytický přístup a kreativní myšlení. Propojujeme marketing a obchod. Vyhodnocujeme přínos pro značku i reálný dopad na obchodní výsledky společnosti.  

Jak postupujeme

^
1.

Podíváme se na situaci s odstupem

^
2.

Zanalyzujeme ji

^
3.

Zaostříme na jádro problému

^
4.

Zapojíme kreativní přístup a myšlení „out of the box“

^
5.

Navrhneme funkční řešení

Náš tým

Inna Veřmiřovská

Inna Veřmiřovská

CEO, kapitán týmu

Michael Lansdorf

Michael Lansdorf

Marketing & Creative Strategist

Zuz Ederová

Zuz Ederová

Marketing & Creative Strategist

Tereza Valentová

Tereza Valentová

PPC & Online Marketing Specialist

Kateřina Tomsová

Kateřina Tomsová

Graphic Designer

Kateřina Zwingerová

Kateřina Zwingerová

Marketing & Social Media Specialist

Veronika Martinů

Veronika Martinů

Web Designer & Social Media Specialist

Mirek Novotný

Mirek Novotný

3D & Graphic Designer

Eva Polívková

Eva Polívková

PR & Media Manager

Robert Mikšík

Robert Mikšík

CTO

Přidej se k nám

Přidej se k nám

Přidej se k nám